Mesaj gönder
Ana sayfa

Langfang Fulu filter Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Langfang Fulu Filter Co., Ltd., 2018 yılında kurulmuş genç ve enerjik bir şirkettir. Hebei Eyaleti, Hebei Eyaleti, Gu'an İlçesi, Kaplıca Parkı'nda Pekin Daxing Havaalanı ve Tianjin Limanı'na bitişik kendi üretim tesisimiz bulunmaktadır. , üstün bir coğrafi konuma sahip.

 

Çin Langfang Fulu filter Co., Ltd şirket Profili 0

 

Pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için şirket, uygun fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.Başlıca ürünlerimiz:

 

Hava filtresi elemanı, yağ filtresi elemanı, dizel filtre elemanı, hidrolik yağ filtresi elemanı, döner filtre, yağ-su ayırma filtresi, 500FG / 900FG / 1000FG yağ-su ayırıcı tertibatı, hassas filtre elemanı, birleşme ayırma filtre elemanı, klima filtre elemanı, jeneratör seti filtre elemanı, Sprey geri dönüşüm filtre elemanı, arıtma filtresi, kıvılcım makinesi yağ filtresi elemanı, tel kesme suyu filtresi, ekskavatör klima elemanı, paslanmaz çelik filtre elemanı, bakır sinterlenmiş filtre elemanı, pompa kamyonu / enjeksiyon makinesi hidrolik yağ filtresi eleman, özel şekilli filtre vb.

 

Çin Langfang Fulu filter Co., Ltd şirket Profili 1

 

Ürünlerimiz aşağıdaki alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır:


Ekskavatörler / yükleyiciler / makaralar ve diğer inşaat makineleri, forkliftler, ağır hizmet araçları ve diğer araçlar, sigara fabrikaları, enerji santralleri, petrol sahaları, gemiler, vinçler, terminal makineleri, metalurji makineleri, jeneratör setleri, hava kompresörleri ve bunların filtrasyon sistemleri, tel kesme makineleri, Kıvılcım makinesi, enjeksiyon kalıplama makinesi, toz püskürtme geri dönüşüm sistemi, ilaç ve kimya endüstrisi, tozsuz atölye ve diğer arıtma alanları.

 

Çin Langfang Fulu filter Co., Ltd şirket Profili 2

 

Şirketin tüm personeli "önce müşteri, önce hizmet" kavramına, dürüstlük, kalite, hizmet ve rehber ideoloji olarak girişimci olarak bağlı kalacak ve içtenlikle size yüksek kaliteli hizmetler sunacaktır!

 

Sıcak bir karşılama ve içtenlikle daha iyi bir gelecek yaratmak için müşterilerle çalışmayı dört gözle bekliyorum!

 

Çin Langfang Fulu filter Co., Ltd şirket Profili 3

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Langfang Fulu Filter Co., Ltd. 2018 yılında kurulmuş, genç ve enerjik bir şirkettir.Ancak kendi üretim fabrikamız, satış departmanımız, finans departmanımız, dış ticaret departmanımız vb.


Şu anda üretkenliğimiz ayda 5.000 birimdir.Ürünlerimizin her an teknolojiyle güncellenmesini ve güncelliğini yitirmemesini sağlamak için hızlı teknolojik güncellemelere ayak uydurmak için her iki yılda bir üretim ekipmanı eklemeyi veya değiştirmeyi planlıyoruz.

Langfang Fulu filter Co., Ltd Langfang Fulu filter Co., Ltd Langfang Fulu filter Co., Ltd Langfang Fulu filter Co., Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : FL

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 2,000,000-5,000,000

Yıl kurulan : 2018

İhracat p.c : 70% - 80%